Dziś jest sobota, 23 października
Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

21-latka nie żyje. Dramatyczny finał wesela, media podają porażające szczegóły

27.09
0

Wydarzenia do jakich doszło w miejscowości Żelechlinek w powiecie tomaszowskim, wstrząsnęły mieszkańcami.To miał być piękny dzień, ale nie zakończył się jak każde wesele. Tuż nad ranem następnego dnia, około 7 znaleziono zwłoki młodej, 21-letniej kobiety. Jej ciało pływało w pobliskim zbiorniku wodnym.

Okoliczności zdarzenia nie są jeszcze jasne. Wiadomo natomiast, że policja i prokuratura zdecydowały o zatrzymaniu osoby, która jako ostatnia widziała kobietę żywą, gdy opuszczała salę. Do wyjaśnienia przyczyny jej śmierci ma pomóc także monitoring.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21-letnia mieszkanka Łodzi uczestniczyła w przyjęciu weselnym na jednej z sal bankietowych w Żelechlinku w pow. tomaszowskim. W niedzielę ok. godz. 7 nad ranem jej zwłoki ujawniono w pobliskim stawie. Do wyjaśnienia decyzją prokuratora została zatrzymana osoba, która jako ostatnia widziała kobietę żywą po opuszczeniu przez nią sali - przekazała rzeczniczka prasowa Komedy Wojewódzkiej Policji w Łodzi mł. insp. Joanna Kącka.

Na chwilę obecną nie potwierdzono ani nie zaprzeczono czy udział w śmierci młodej kobiety miała osoba trzecia.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności