Dziś jest sobota, 23 października
Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Nie żyje 15-letni Janek. Potwierdziły się najgorsze informacje, znamy szczegóły

27.09
0

Nie takiego zakończenia spodziewali się mieszkańcy Buczkowic.Nastolatek z Buczkowic w województwie śląskim został odnaleziony około drugiej w nocy martwy w lesie. Jest to niewątpliwie wielki cios dla rodziny, wszystkich znajomych jak i wszystkich osób, które były zaangażowane w poszukiwania chłopca. Informacja o zaginięciu piętnastolatka wpłynęła do służb w sobotę około 20:30 wtedy też rozpoczęła się akcja poszukiwawcza, w akcję tą włączyła się również straż pożarna jak i mieszkańcy Buczkowic. Jak podają służby wstępnie wykluczono udział osób trzecich, ale dokładna przyczyna zgonu będzie znana dopiero po przeprowadzeniu sekcji zwłok chłopca.

- Szanowni mieszkańcy gminy Buczkowice, ten post będzie nie o nas, a właśnie o Was. Wczorajsze wydarzenia pokazały, że jest solidarność w naszej wspólnocie i nie jest Wam obojętny los żadnego mieszkańca gminy. Zebraliście się licznie w punkcie koncentracji, żeby wspomóc poszukiwania zaginionego chłopca i za to chcemy tym postem Wam bardzo podziękować. Bez Was byłoby zdecydowanie trudniej. Egzamin z solidarności i empatii zdaliście celująco. Chylimy przed Wami czoła! - napisało OSP w mediach społecznościowych.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności