Dziś jest sobota, 23 października
Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Dramatyczne informacje ministerstwa z samego rana, padł rekord. Potwierdzają się fatalne wieści

29.09
0

Resort zdrowia przekazał przed chwilą bardzo niepokojące informacje na temat sytuacji epidemiologicznej w Polsce. Jest coraz bardziej niebezpiecznie.Dziś wiceminister zdrowia Waldemar Kraska przekazał kolejne złe informacje. W środę przekroczyliśmy barierę 1200 nowych zakażeń koronawirusem.

Słowa wiceministra Kraski potwierdził minister zdrowia Adam Niedzielski, który spytany w Radiu Plus o liczbę nowych zakażeń koronawirusem, odpowiedział, że "w środę po raz pierwszy przekroczymy barierę czwartej fali zakażeń".

- Jest to wyraźny skok z tygodnia na tydzień. Dynamika wzrostu w ostatnim czasie jest troszkę mniejsza niż dwa tygodnie temu. W zasadzie tego należało się spodziewać - ocenił Niedzielski.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności