Dziś jest sobota, 23 października
Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Nie żyją 23 i 25 latek, a także ich 23-letnia koleżanka. Inna kobieta walczy o życie! Szokujące zdarzenie

30.09
0

Aż trzy osoby nie żyją na skutek wieczornego wypadku w województwie łódzkim. Czwarta osoba walczy o życie!Wczoraj wieczorem pod Rzgowem w województwie łódzkim doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu, który uderzył w przydrożną latarnię. Pojazdem podróżowały cztery osoby - dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Według świadków, kierowca samochodu marki BMW poruszał się z dużą prędkością i stracił panowanie nad pojazdem.

Niestety, na miejscu zginęły trzy osoby! To dwóch mężczyzn w wieku kolejno 23 i 25 lat oraz 23-letnia kobieta. Jedna osoba - 25-latka - w szpitalu walczy o życie.rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności