Dziś jest sobota, 23 października
Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

PILNE! Strzały na polsko-białoruskiej granicy. Sytuacja jest coraz bardziej napięta

30.09
2

Do niebezpiecznej sytuacji doszło przy granicy polsko-białoruskiej. Policja otworzyła ogień z broni palnej.Cały czas panuje gorąca sytuacja na granicy Polski z Białorusią. Nasz rząd oskarża wschodniego sąsiada o stosowanie elementów tzw. wojny hybrydowej i przerzucanie migrantów na nasze tereny. W czwartek rano doszło do niebezpiecznej sytuacji.

Policjant został potrącony przez kierowcę busa. Funkcjonariusz otworzył ogień ze służbowej broni. Okazało się, że pojazdem kierował 42-letni Gruzin. Był agresywny, dlatego mundurowi użyli wobec niego paralizatora.

W środku znajdowało się czternaście osób, które nielegalnie przekroczyły granicę Polski. Czynności w tej sprawie nadal trwają.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (2)

polka1.10

nie będę komentować! Każdy wie że pisom nie należy ufać i wierzć nigdy!

Zgłoś
Adam30.09

No tak nie może być

Zgłoś
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności