Dziś jest sobota, 23 października
Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Bilans jest dramatyczny, trzy osoby nie żyją. Nikt się tego nie spodziewał

4.10
0

Dramatyczne wydarzenia w jednej z polskich miejscowości. Nie żyją aż trzy osoby!Na terenie pokopalnianego, cywilnego ośrodka szkoleniowego dla nurków w miejscowości Sobótka nieopodal Wrocławia trzy nurkujące osoby nie wypłynęły na powierzchnię! Zgodnie z informacjami przekazanymi przed straż pożarną, zaginione osoby to "doświadczeni nurkowie".

Na miejscu pracują liczne jednostki służb, które poszukują ciał trzech osób. Zadania nie ułatwia fakt niemal zerowej widoczności w tym miejscu.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności