Dziś jest sobota, 23 października
Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Prof. Simon chce wprowadzenia restrykcji dla niezaszczepionych, wiemy jakie! Co na to Polacy?

4.10
0

Profesor Krzysztof Simon w ostrych słowach krytykuje część Polaków za ich zachowanie w czasie pandemii koronawirusa. Proponuje przy tym wprowadzenie restrykcji dla osób niezaszczepionych.

fot. WrocLife.pl/YouTube

Polsko rząd wciąż nie zdecydował się na wprowadzenie jakichkolwiek restrykcji dla osób niezaszczepionych. Takie przepisy zaczynają za to obowiązywać w wielu innych państwach, w tym europejskich. Znany Polakom epidemiolog profesor Krzysztof Simon proponuje wprowadzenie możliwości wstępu do szpitali wyłącznie zaszczepionych osób.

- Powinniśmy w Polsce mieć przepisy, które zakazują wpuszczania do szpitali osób niezaszczepionych w celach innych niż nagła hospitalizacja, dotyczy to też personelu obsługującego pacjentów - proponuje prof. Simon.

Dodatkowo naukowiec przyznaje, że z powodu głoszonych poglądów ciągle pewne osoby grożą mu śmiercią.

- Nie mieści się w głowie, że po 30 latach od zmiany ustroju potrzebuję ochrony, tylko dlatego, że preferuję postawy propolskie, prozdrowotne i propatriotyczne. To jest skandaliczne. Szczyt zdziczenia - stwierdza.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności