Dziś jest sobota, 23 października
Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

To czeka już jutro wszystkich Polaków, stało się jasne. Eksperci nie mają wątpliwości, znamy konkrety. Świetne informacje

4.10
0

Mamy dobre informacje dla wszystkich Polaków. Wiemy, co czeka nas we wtorek.Dzisiejsze, poniedziałkowe ocieplenie to jeszcze nie wszystko. Synoptycy zapowiadają kolejną, dużą zmianę już od jutra, a więc od wtorku.

Termometry w cieniu mają pokazać do 25 stopni Celsjusza, a przy tym towarzyszyć będzie temu bezchmurne niebo. To sprawi, że w pierwszy październikowy wtorek poczujemy się niczym w środku lata.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności