Dziś jest sobota, 23 października
Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Nagła zmiana od jutra w całym kraju. Polacy nie będą zadowoleni

13.10
0

Słoneczna i ciepła aura zdaje się odejść w niepamięć. Czas wyciągnąć ciepłe kurtki i buty.Ciepłe dni przywitały Polaków miło jeszcze w październiku. Niestety synoptycy nie mają dobrych wieści. Były to najprawdopodobniej ostatnie tak ciepłe chwile w tym roku. Już jutro w całej Polsce możemy spodziewać się znacznego ochłodzenia a co za tym idzie również opadów deszczu. Co gorsza w wysokich partiach gór pojawi się biały puch.

- Spodziewamy się przelotnych opadów w całym kraju. Na Wybrzeżu istnieje możliwość wystąpienia burz. W rejonach podgórskich spadnie deszcz ze śniegiem i śnieg w wysokich partiach Sudetów i Karpat. W ciągu dnia temperatura maksymalna wyniesie od około 6 stopni Celsjusza w rejonach podgórskich, do 9-12 stopni na Wybrzeżu - przekazała Grażyna Dąbrowska, synoptyk IMGW.

Arktyczne powietrze jakie podąża nad Polskę przyniesie znaczne ochłodzenie i silny wiatr, który w porywach może osiągnąć nawet 70 km/h. Temperatura powietrza będzie oscylować w okolicach 4 stopni C.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności