Dziś jest poniedziałek, 29 listopada
Imieniny Błażeja, Saturnina, Fryderyka

Uwaga! W tym tygodniu czeka to wszystkich Polaków, potężne zmiany i ogromne wahania. Eksperci podają szczegóły

18.10
0

Wiadomo już, co czeka wszystkich Polaków. Chodzi o warunki pogodowe w całym kraju.W nadchodzących dniach można się spodziewać olbrzymich zmian w pogodzie. Na terenie południowo-zachodniej Polski możemy oczekiwać temperatur w ciągu dnia w granicach 22 stopni Celsjusza!

Wysokie temperatury, a nawet upały powrócą chwilowo do wielu miejsc w Europie. Ocieplenie nie potrwa jednak zbyt długo. Eksperci ostrzegają, że już w weekend na terenie całej Polski spodziewane są przymrozki. Jak podaje portal fanipogody.pl, między 22 a 24 października nad Polskę będzie nadciągać mroźne powietrze ze wschodu. Możliwe są też opady, a nawet śnieg.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Najnowsze wiadomości

Polub stronę na Facebooku
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności