Dziś jest poniedziałek, 29 listopada
Imieniny Błażeja, Saturnina, Fryderyka

Skrajnie złe informacje od ministra. Możliwe drastyczne kroki i decyzje, znamy szczegóły

20.10
0

Minister zdrowia Adam Niedzielski mówi, co z możliwością wprowadzenia nowych obostrzeń w Polsce.- Przez ostatnie dwa dni mamy do czynienia ze swoistą eksplozją pandemii. Wzrosty mamy z tygodnia na tydzień 85- i ponad 100- proc., czyli to podwojenie wyniku. Jeśli sytuacja się utrzyma, to zaburzy wszystkie prognozy, które przedstawialiśmy - powiedział dziś minister zdrowia Adam Niedzielski.

- Jeśli te trendy się utrzymają, będziemy podejmować drastyczne kroki - zapowiada szef resortu zdrowia, który dodaje jednak, że na ten moment nie ma dyskusji o lockdownie. Może natomiast chodzić m.in. o powrót do noszenia maseczek.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Najnowsze wiadomości

Polub stronę na Facebooku
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności