Dziś jest sobota, 29 stycznia
Imieniny Franciszka, Zdzisława, Walerego

Chciał być jak Escobar, skończył za kratami. Dolnośląska policja ujawniła szczegóły

23.11.2021
0

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu tuż przed weekendem zatrzymali mieszkańca miasta, który miał przy sobie oraz ukrywał w swoim mieszkaniu spore ilości środków odurzających i psychotropowych. Funkcjonariusze udowodnili mężczyźnie także udzielanie narkotyków innym osobom. Decyzją sądu 25-latek został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.Mundurowi realizując informację własną tuż przed weekendem około godziny 17 pojechali do Szczawna-Zdroju. Tam na jednej z ulicy zatrzymali na gorącym uczynku przestępstwa 25-latka, który przy sobie posiadał narkotyki w postaci marihuany.

Następnie w jego mieszkaniu, w jednym z pokoi - w walizce - znaleźli i zabezpieczyli większe ilości amfetaminy i marihuany oraz podręczną wagę. Łącznie z zabezpieczonych narkotyków można było przygotować blisko 1700 porcji handlowych tych narkotyków. Podczas dalszych czynności z zatrzymanym policjanci ustalili również, że 25-latek udzielał narkotyki innym osobom.

Młody mężczyzna decyzją sądu trafił już do aresztu. Spędzi tam najbliższe trzy miesiące. Za posiadanie znacznej ilości środków zabronionych prawem oraz udzielanie ich inny osobom wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii może trafić za kraty więzienia nawet na 10 lat.

asp. szt. Monika Kaleta / źródło: KMP w Wałbrzychu

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Najnowsze wiadomości

Polub stronę na Facebooku
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2022
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności