Dziś jest sobota, 29 stycznia
Imieniny Franciszka, Zdzisława, Walerego

Minister zdrowia szykuje Polaków na wprowadzenie drastycznego prawa. Niepokojące słowa

24.11.2021
0

Niezdecydowanie rządu w kwestii walki z pandemią staje pod coraz większym znakiem zapytania. Polacy wciąż nie wiedza czego mogą się spodziewać.Do tej pory Adam Niedzielski, minister zdrowia wraz z Przemysławem Czarnkiem ministrem edukacji zgodnie powtarzali, że obostrzeń nie będzie. Teraz jednak pojawiają się doniesienia, że obostrzenia będą nie wiadomo jednak kiedy.

- Według "czarnego scenariusza", jeżeli do połowy grudnia nie będzie wyraźnego spadku zakażeń, możliwe są bardziej dolegliwe restrykcje - powiedział w poniedziałek minister zdrowia Adam Niedzielski.

Niedzielski powołując się na prognozy analityków przewiduje, że apogeum pandemii może nastąpić teraz w tym tygodniu lub za tydzień.

- Przyjmujemy sobie taką cezurę mniej więcej połowy w grudnia, jeżeli nie będziemy mieli do tego czasu wyraźnego spadku zakażeń, to na pewno będzie nas to zmuszało do podjęcia działań, które będą bardziej dolegliwe - powiedział szef MZ.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Najnowsze wiadomości

Polub stronę na Facebooku
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2022
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności