Dziś jest sobota, 29 stycznia
Imieniny Franciszka, Zdzisława, Walerego

Ogromne śnieżyce i potężny mróz! Jest data, to już wkrótce w całym kraju. Znamy szczegóły

24.11.2021
1

W najbliższych dniach w Polsce spodziewane są ogromne spadki temperatur. Znamy szczegóły.Dla jednych to dobre wiadomości, dla innych złe. Nadejście zimy powoli staje się jednak faktem. Z najnowszych prognoz, już w tym tygodniu możemy się spodziewać w wielu regionach kraju opadów śniegu.

Już w najbliższy piątek nad Polskę ma nadejść duża fala zimnego powietrza. Przez cały weekend w większej części kraju będzie padać śnieg, a gdzieniegdzie deszcz.

Z kolei od przyszłego tygodnia opady śniegu są spodziewane już w całym kraju! Wtedy też spodziewany jest kolejny, gwałtowny spadek temperatur.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (1)

@piszon25.11.2021

co rok ta sama piosenka !!!

Zgłoś

Najnowsze wiadomości

Polub stronę na Facebooku
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2022
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności