Dziś jest sobota, 29 stycznia
Imieniny Franciszka, Zdzisława, Walerego

Tak rząd chce uderzyć w niezaszczepionych! Wyciekły plany władzy

25.11.2021
0

Pomysły rządy od czasów epidemii są dla wielu niezrozumiałe. Tak jest i tym razem.W najbliższym czasie w sejmie mają odbyć się rozmowy dotyczące najnowszego projektu z jakim wystąpiła marszałek Sejmu Elżbieta Witek. Chodzi o spotkanie w sprawie projektu dotyczącego weryfikacji szczepień pracowników.

- To jest zastanawiające, czemu tylko w tym wypadku pani marszałek zdobywa się na porozumienie ponad podziałami. Powód jest prosty politycznie. PiS nie ma większości w tej sprawie, nie przegłosuje ustawy - powiedział w Polsat News prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

Według szefa PSL, powinny zostać wprowadzone "zachęty do szczepień", czyli ulgi np. w płaceniu podatków. Powinny dotyczyć tych, którzy z osobami chorymi mają bezpośredni kontakt.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Najnowsze wiadomości

Polub stronę na Facebooku
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2022
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności