Dziś jest wtorek, 17 maja
Imieniny Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Wojna zacznie się lada dzień?! Przerażające informacje, do czego posunie się Putin?

27.01
0

Wojna, którą niektórzy nazywają hybrydową, może z dnia na dzień stać się poważnym konfliktem zbrojnym.Sytuacja na linii Putin - NATO eskaluje z dnia na dzień. Według opinii ekspertów Rosja skrzętnie przygotowywała się do, według Niej, ćwiczeń, już od dłuższego czasu. Tym samym konflikt jaki miał miejsce w związku z napływającymi imigrantami na granicy Polska-Białoruś, był tylko pretekstem i zasłoną.

- W ubiegłym roku informowałem, że Alaksandr Łukaszenka może rozpocząć wojnę hybrydową oraz migracyjną z Polską i państwami Unii Europejskiej, aby sprawdzić działanie art. 5 NATO. Wydarzenia, które potem nastąpiły, oraz rozwój sytuacji wokół Ukrainy trzeba rozpatrywać z szerszej perspektywy, jako próbę destabilizacji Unii. Wiem ze źródeł w białoruskim wywiadzie, że Łukaszenka będzie kontynuować działania z wykorzystaniem nielegalnych imigrantów oraz prowokować niepokoje na granicy z Ukrainą. Obecne ćwiczenia wojskowe mogą temu sprzyjać, ale mowa raczej o lokalnych konfliktach - mówi WP Paweł Łatuszka, były białoruski minister kultury i ambasador.

Eksperci mówią wprost, Rosja i Białoruś będą prowokować Zachód by to on pierwszy otworzył ogień. Dlatego należy wystraszyć ich bardzo dużymi i poważnymi sankcjami.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Najnowsze wiadomości

Polub stronę na Facebooku
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2022
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności