Dziś jest poniedziałek, 16 maja
Imieniny Andrzeja, Jędrzeja, Adama

To czeka niezaszczepionych?! Minister przed chwilą się wygadała, wszystko poszło na żywo w TVN24

28.01
2

Prezydencka minister na antenie TVN24 przekazała bardzo istotne informacje dla osób niezaszczepionych. Jakie decyzje podejmie rząd oraz prezydent?Dziś rano gościem TVN24 była Bogna Janke, minister w kancelarii prezydenta Andrzeja Dudy. Głównym tematem rozmowy była kwestia trwającej epidemii koronawirusa w Polsce oraz sposobów radzenia sobie rządu z zarazą. Pani minister zapewniła widzów, że prezydent Duda aktywnie wspiera rząd walce z COVID-19.

Reprezentująca głowę państwa urzędniczka zapowiedziała przy tym, że popiera wprowadzenie przymusu szczepień w Polsce. Na ten moment nie wiadomo, czy jest to oficjalne stanowisko prezydenta. Pewne jest natomiast, że coraz częściej w przestrzeni publicznej pojawiają się tego typu postulaty w obliczu masowych zgonów spowodowanych koronawirusem.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (2)

Brak komentarzy

Najnowsze wiadomości

Polub stronę na Facebooku
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2022
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności