Dziś jest poniedziałek, 16 maja
Imieniny Andrzeja, Jędrzeja, Adama

Znaleziono dwa ciała! Szokujące odkrycie służb w polskim mieście. Prawdziwy dramat!

28.01
0

Kilka osób jest rannych, a jednej z nich grozi amputacja palca. To efekt ataku nożownika w Toruniu!Jak informuje portal radiogdansk.pl, w czwartek po godzinie 17 służby zostały poinformowane o braku kontaktu z osobami, które mieszkają na czwartym piętrze jednego z bloków w Gdańsku.

Na miejscu szybko pojawiła się straż pożarna, która wyważyła drzwi i weszła do lokalu. W środku dokonano wstrząsającego odkrycia ciał dwóch osób.

To kobieta w wieku 68 lat i ponad 80-letni mężczyzna. Na ten moment nie wiadomo, co było przyczyną ich śmierci. Policja informuje, że wstępnie wykluczony jest udział osób trzecich w całej sprawie, ale poznanie dokładnych okoliczności śmieci będzie możliwe dopiero po przeprowadzeniu sekcji zwłok.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Najnowsze wiadomości

Polub stronę na Facebooku
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2022
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności