Dziś jest niedziela, 4 grudnia
Imieniny Barbary, Krystiana, Berny

Amerykański wywiad ujawnia największą tajemnicę Putina. To może stać się już wkrótce!

4.06
0

Amerykanie ujawniają największą tajemnicę prezydenta Rosji Władimira Putina. Chodzi o stan jego zdrowia. Przyszłość nie rysuje się zbyt dobrze.Z informacji "Newsweeka" wynika, że prezydent USA Joe Biden otrzymał raport amerykańskiego wywiadu na temat stanu zdrowia prezydenta Rosji Władimira Putina.

Z dokumentu ma wynikać fakt choroby nowotworowej Putina. - Putin jest definitywnie chory - stwierdzają szpiedzy. - Jednak twierdzenie, że jest umierający to tylko spekulacje - dodają.

Raport amerykańskiego wywiadu opiera się na informacjach zdobytych wśród ludzi z najbliższego otoczenia Putina i - jak pisze "Newsweek" - jest w Białym Domu brany na poważnie.

Szpiedzy donoszą Joe Bidenowi, że powodem dla którego Władimir Putin nie pokazywał się publicznie przez niemal cały kwiecień, było poddanie się leczeniu w związku z zaawansowanym nowotworem.

Raport amerykańskiego wywiadu konkluduje jedno - Władimir Putin jest nadal groźny, a jego śmierć wywoła chaos. I na to cały świat musi być przygotowany.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Najnowsze wiadomości

Polub stronę na Facebooku
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2022
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności