Dziś jest niedziela, 4 grudnia
Imieniny Barbary, Krystiana, Berny

Wściekły Putin grozi i ujawnia, co planuje zrobić. Świat drży ze strachu

5.06
0

Kolejne groźby prezydenta Rosji Władimira Putina. Tym razem rosyjski dyktator zwraca się do państw zachodu.Stany Zjednoczone zapowiedziały niedawno przekazanie Ukrainie systemów wyrzutni rakietowych MLRS wraz z amunicją. Prezydent Rosji Władimir Putin ocenił, że dostawy niczego nie zmienią, spowodują jedynie "zamieszanie", co będzie prowadzić do "przeciągnięcia konfliktu".

Jednocześnie dyktator zapowiedział, że rosyjskie wojsko "uderzy w nowe cele", jeśli państwa zachodu zdecydują się na dostarczenie Ukrainie pocisków dalekiego zasięgu.

- Rosja będzie atakować nowe cele w Ukrainie, jeśli sojusznicy dostarczą jej rakiety dalekiego zasięgu - tak mówił prezydent Putin w wywiadzie dla kanału Rossija 1.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Najnowsze wiadomości

Polub stronę na Facebooku
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2022
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności