Dziś jest wtorek, 30 maja
Imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Kobieta nie żyje, policjant uciekł z miejsca wypadku. Był pijany!

6.06.2022
0

Dotarliśmy do nowych informacji w sprawie śmiertelnego wypadku tuż w powiecie kępińskim. Okazało się, że domniemanym sprawcą był policjant. W momencie zatrzymania był nietrzeźwy.Poznaliśmy nowe ustalenia w sprawie wypadku w Słupi pod Bralinem, do którego doszło 5 czerwca około godziny 20:30 blisko granicy powiatu kępińskiego z oleśnickim. Brały w nim udział dwa pojazdy. Osobowe bmw miało uderzyć w fiata punto. Niestety, 70-letnia kobieta z drugiego pojazdu nie przeżyła, a domniemany sprawca uciekł.

Policja zatrzymała go dopiero około godziny 22. Był to policjant w czasie wolnym od służby. - W zdarzeniu uczestniczył 24-letni policjant garnizonu dolnośląskiego. Oddalił się z miejsca zdarzenia, ale później został zatrzymany. Wtedy też był nietrzeźwy. Została mu pobrana krew do badań - relacjonuje sierż. Rafał Stramowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. Jak dodał, sprawę analizuje też biegły z zakresu wypadków drogowych. Swoje czynności realizuje również prokuratura. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Najnowsze wiadomości

Polub stronę na Facebooku
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2023
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności