Dziś jest wtorek, 30 maja
Imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Kaczyński odchodzi, jest data! Znamy nazwisko jego następcy, wiele osób będzie zaskoczonych

8.06.2022
0

Jarosław Kaczyński wkrótce ma odejść z rządu. Wiadomo, kto ma go zastąpić.Od wielu miesięcy mówi się o możliwym odejściu Jarosława Kaczyńskiego z rządu. To jednak nie oznacza jego rezygnacji z polityki, bowiem Kaczyński miałby się bardziej poświęcić pracy w swojej partii.

W poniedziałek szef kancelarii premiera Michał Dworczyk poinformował, że "moment odejścia z rządu (prezesa PiS - przyp. red.) się zbliża".

- Na sobotniej konwencji pan premier Kaczyński zapowiedział skupienie się na polityce wewnętrznej i zapowiadając ofensywę partii, zapowiedział również, że będzie prowadził tę ofensywę jako nasz lider, jako lider naszego obozu politycznego - powiedział Michał Dworczyk w poniedziałkowej rozmowie z Radiem Zet.

Co ciekawe, Kaczyński ma odejść z rządu jeszcze w czerwcu. Na stanowisku wicepremiera ma go zastąpić Mariusz Błaszczak.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Najnowsze wiadomości

Polub stronę na Facebooku
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2023
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności