Dziś jest wtorek, 30 maja
Imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Niedźwiedź zabił myśliwego, który go postrzelił. Znaleziono ciało mężczyzny

15.06.2022
1

Znaleziono ciało myśliwego. Mężczyzna został zabity przez niedźwiedzia.W obwodzie irkuckim na Syberii w Rosji odnaleziono ciało zaginionego, 62-letniego myśliwego. Jak informują media, mężczyzna został przygnieciony przez niedźwiedzia, którego wcześniej ranił. Padłe zwierzę znaleziono kilkadziesiąt metrów dalej.

Myśliwy polował na niedźwiedzie ze specjalnie przygotowanej platformy na drzewie. W pewnym momencie poważnie postrzelił ranił zwierzę, jednak gdy zszedł na ziemię, został zaatakowany i śmiertelnie przygnieciony przez niedźwiedzia, który niedługo później padł na skutek postrzału. 

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (1)

mmm18.06.2022

trafiła kosa na kamień . Wszyscy strzelający do zwierząt powinni tak kończyć!!!

Zgłoś

Najnowsze wiadomości

Polub stronę na Facebooku
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2023
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności