Dziś jest wtorek, 30 maja
Imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Zrobił TO z butelką na oczach wszystkich! Wstrząsająca relacja

27.07.2022
0

Na terenie tak zwanych oleśnickich wodociągów na terenie Dolnego Śląska mężczyzna publicznie onanizował się za pomocą butelki. Spacerowicze liczą, że policja zacznie tam częściej zaglądać.W poniedziałek, 25 lipca na terenie tzw. wodociągów w Parku nad Stawami w Oleśnicy na Dolnym Śląsku doszło do incydentu. Około godziny 15 niedaleko dużego głazu oczom przechodniów ukazała się postać mężczyzny. Trzymając nogi w górze wkładał sobie butelkę w odbyt. Przez ten czas leżał oparty częściowo na plecach, podtrzymując się lewą ręką.

- Moja żona przesłała mi zdjęcie z przejażdżki rowerowej w okolicy wodociągów. Na tym zdjęciu widać zboczeńca, który najprawdopodobniej onanizował się butelką do piwa. Było go widać ze ścieżki rowerowej, wokół chodziły kobiety z wózkami, rodziny i dzieci! Żona była w ciężkim szoku, udało jej się zrobić zdjęcia ze zbliżenia - relacjonuje jeden z mieszkańców.

- Niestety, żona nie zobaczyła dokładnie twarzy, był to około 30-letni mężczyzna w niebieskiej bluzce i ciemnoniebieskich biegówkach, jak widać na zdjęciu. Uważam, że sprawę trzeba nagłośnić. Nie wiadomo co ten człowiek ma głowie i co nim kieruje. Wokół spaceruje wiele osób. Mam nadzieję również, że tym tematem zainteresują się odpowiednie służby. To nie pierwszy raz, kiedy widziani są ekshibicjoniści w tamtym rejonie Oleśnicy - dodał nasz rozmówca.

Policja przypomina, że w przypadku zobaczenia gorszących wydarzeń należy bezzwłocznie zadzwonić na numer alarmowy 997 lub 112. Po tym sygnale mundurowi powinni częściej patrolować ten rejon miasta oraz inne tereny zielone w okolicy.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Najnowsze wiadomości

Polub stronę na Facebooku
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2023
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności