Dziś jest wtorek, 30 maja
Imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Znaleziono ciało 5-letniej dziewczynki, obok leżała nieprzytomna matka! Wstrząsające odkrycie

19.01
0

Policja znalazła ciało 5-letniej dziewczynki. Obok leżała nieprzytomna matka.We wtorek w Dąbrównie w województwie pomorskim doszło do tragicznego odkrycia. Służby zostały powiadomione przez ojca 5-latki, który nie mógł dostać się do swojego domu. Kiedy na miejsce dotarła policja, w budynku znaleziono ciało 5-letniej dziewczynki oraz leżącą obok nieprzytomną kobietę.

- Nieprzytomną matkę w ciężkim stanie zabrano do szpitala - podaje Radio Koszalin. Matka dziewczynki, ze względu na swój stan, trafiła do szpitala. Zastępczyni prokuratora rejonowego w Lęborku Dorota Frączek poinformowała w środę PAP o wszczęciu śledztwa w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci dziewczynki.

Z nieoficjalnych doniesień wynika, że matka mogła podać dziecku leki na depresję, po czym sama zażyła sporą dawkę. Okoliczni sąsiedzi twierdzą, że kobieta leczyła się psychiatrycznie. Prokuratura wyjaśnia dokładne okoliczności sprawy.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Najnowsze wiadomości

Polub stronę na Facebooku
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2023
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności