Dziś jest środa, 29 stycznia. Imieniny Franciszka, Zdzisława, Walerego.
Obserwuj nas na Facebooku!

Narzekał, że przez uczniów w Lidlu tworzą się kolejki. W ramach protestu przyszła cała szkoła! [WIDEO]

19.09.2019 o 12:04
2

Komuś nie spodobały się kolejki tworzone przez uczniów "elektronika" z Zielonej Góry, więc w ramach protestu przyszła cała szkoła.Jeden z użytkowników grupy "Hejted - Zielona Góry" na Facebooku skarżyłp się, że nie może zrobić spokojnie zakupów w Lidlu przez uczniów z Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych. Popularny "elektron" przez ulicę sąsiaduje ze sklepem.Oczywiście, na reakcję uczniów nie trzeba było długo czekać. W ramach protestu utworzyli wydarzenie "Elektron do Lidla" i tłumnie poszli na zakupy do marketu w trakcie jednej przerwy. Około 600 osób pojawiło się w sklepie, który szybko został zamknięty, a na miejsce - na wszelki wypadek - wezwano straż miejską i policję.

- W środę 18.09.2019r. o godz 11:20 rozpoczęło się oblężenie Lidla pod Elektronikiem w Zielonej Górze, które trwało do 11:40. Wojna została wytoczona przeciwko moherom, które marudziły na to że w Lidlu są zbyt duże kolejki przez uczniów elektrona. #elektronmapierwszeństw - czytamy w opisie filmu na YouTubie.rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (2)

Mc219.09.2019 o 21:29

Brawo. Jestem za wami

Zgłoś
Anoim19.09.2019 o 13:22

Brawo

Zgłoś
Ostatnio dodane
Obserwuj nas
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności