Dziś jest środa, 29 stycznia. Imieniny Franciszka, Zdzisława, Walerego.
Obserwuj nas na Facebooku!

23-letni wnuk wymuszał od babci pieniądze. Raz ją pobił! W końcu trafił w ręce policji

20.09.2019 o 10:24
1

Za dokonanie 22 wymuszeń rozbójniczych i jednego rozboju na swojej babce odpowie 23-letni mieszkaniec Lublina. Młody mężczyzna regularnie przez kilkanaście miesięcy odwiedzał swoją 73-letnią babkę i wymuszał od niej róże sumy pieniędzy, przy tym grożąc zdemolowaniem mieszkania.O sprawie policjanci z V komisariatu zostali powiadomieni wczoraj. 73-letnia kobieta złożyła zawiadomienie, że jej 23-letni wnuk regularnie, od kilkunastu miesięcy wymusza od niej pieniądze, a podczas ostatniego zdarzenia została przez niego uderzona.

Młody mężczyzna przychodził do jej domu, gdy tylko potrzebował pieniędzy. Łącznie okazało się, że 23-latek dokonał 22 wymuszeń rozbójniczych i jednego rozboju.

Dziś rano policjanci zatrzymali młodego mieszkańca Lublina. Mężczyzna jeszcze dziś zostanie doprowadzony do prokuratury. Grozić może mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja Lubelska

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (1)

Teresa Góral 20.09.2019 o 12:00

Będzie słusznie siedział ale za nasze pieniądze. Powinien odpracowac.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Obserwuj nas
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności