Dziś jest środa, 29 stycznia. Imieniny Franciszka, Zdzisława, Walerego.
Obserwuj nas na Facebooku!

UFO w Iranie, UFO w Polsce?! Tajemnicze nagranie, tym razem z Dolnego Śląska [WIDEO]

23.09.2019 o 09:25
1

Czytelnik portalu MojaOlesnica.pl nagrał tajemniczy obiekt, który latał nad Oleśnicą i wykonywał manewry niedostępne dla współcześnie znanych samolotów. Mamy nagranie!Co jakiś czas armie i instytucje różnych państw na świecie informują o obserwacji UFO - inaczej niezidentyfikowanych obiektów latających. Czasem okazywało się, że obserwatorzy mogli mieć do czynienia z nietypowymi zjawiskami atmosferycznymi bądź testowano samoloty lub inne pojazdy, nieznane dotąd szerzej opinii publicznej. Niedawno taki obiekt bezskutecznie próbowała zestrzelić irańska armia, a nagranie trafiło do sieci.

Tym razem lokalny portal MojaOlesnica.pl informuje, że sobotę nad ranem czytelnik, który pracuje w z firm na terenie Oleśnicy na Dolnym Śląsku, zarejestrował tajemniczy obiekt, który latał nad miastem. - Jak skończyłem nocną zmianę w pracy o godzinie 4:50 uchwyciłem coś dziwnego na niebie. Udało mi się zrobić szybko zdjęcie i filmik - informuje.

Redakcja próbowała dowiedzieć się czy przypadkiem mógł być to lampion, puszczony na przykład w trakcie zabawy. - Lampiony nie latają w ten sposób. Proszę się przyjrzeć filmikowi. Gwiazda jest nieruchoma. A obok coś lata - dodaje autor materiałów. Podkreśla, że zdjęcie zrobił smartfonem w trybie nocnym, natomiast wideo powstało bez użycia filtrów.rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (1)

xxx26.09.2019 o 08:44

Masakra i kto w to uwierzy hahahahaha - kropka goni kreskę hahahaha to jak gra na atari

Zgłoś
Ostatnio dodane
Obserwuj nas
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności