Dziś jest sobota, 30 maja. Imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława.
Obserwuj nas na Facebooku!

Miał 3 PROMILE i kierował ciągnikiem. Przy okazji zaorał... asfaltową drogę

24.10.2019 o 19:39
0

Mieszkaniec gminy Biskupiec odpowie przed sądem za kierowanie ciągnikiem w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że mężczyzna kierował mając w organizmie 3 promile alkoholu. 57-latek zapomniał podnieść pług przez co zaorał drogę. Jakby tego było mało okazało się, że posiada on także aktywny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.Wczoraj około godz. 16:40 oficer dyżurny nowomiejskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie dotyczące zniszczenia drogi, do którego doszło w Bielicach.

Na miejsce interwencji zostali wysłani dzielnicowi z Biskupca, którzy ustalili sprawcę tego zniszczenia. Okazał się nim 57-letni mieszkaniec tej gminy. Mężczyzna kierował ciągnikiem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Jadąc zapomniał podnieść pług, przez co zaorał drogę gruntową i asfaltową.

Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał w organizmie 3 promile alkoholu. Jakby tego było mało okazało się, że w ogóle nie powinien wsiadać za kierownicę ciągnika bowiem obowiązuje go do 2021 roku sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

źródło: Policja Warmińsko-Mazurska

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Ostatnio dodane
Obserwuj nas
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności