Dziś jest sobota, 30 maja. Imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława.
Obserwuj nas na Facebooku!

Co za akcja! Na prywatną posesję wszedł... daniel. Pomogli mu policjanci

29.10.2019 o 13:53
0

Do nietypowej interwencji doszło wczoraj w Orzeszu przy ulicy Wiosny Ludów. Na jedną z prywatnych posesji wszedł... daniel. Wystraszone zwierzę nie potrafiło samodzielnie trafić do wyjścia. Na pomoc ruszyli policjanci z miejscowego komisariatu. Po kilku godzinach od podjęcia pierwszych działań, mundurowym udało się uwolnić zwierzę.Kilka minut przed godziną 11.00 dyżurny Komisariatu Policji w Orzeszu otrzymał informację o zabłąkanym zwierzęciu, które weszło na prywatną, ogrodzoną posesję i nie potrafiło się z niej wydostać. Na miejsce pojechali dzielnicowi oraz policyjny patrol interwencyjny.

Okazało się, że zwierzę, to sporej wielkości daniel. Wystraszony jeleń, mimo podejmowanych przez mundurowych prób nakierowania go do wyjścia, nie był w stanie opuścić terenu parkingu. Policjanci podjęli zatem czynności zmierzające do ustalenia właściciela posesji, który po około dwóch godzinach od zgłoszonej interwencji, pojawił się na miejscu i otworzył drugą bramę.

W ten sposób nieproszony gość został wreszcie uwolniony i powędrował w kierunku lasu. Na skutek tego niecodziennego zajścia nikomu nic się nie stało, zwierzę nie wyrządziło żadnych szkód i szczęśliwie wróciło do swojego naturalnego, leśnego środowiska.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Ostatnio dodane
Obserwuj nas
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności