Dziś jest sobota, 30 maja. Imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława.
Obserwuj nas na Facebooku!

Chciał ominąć korek. Akurat cwaniakował przed maską nieoznakowanego radiowozu [WIDEO]

30.10.2019 o 17:44
0

Kierujący autem nie spodziewał się, że swój manewr wykona tuż przed maską policyjnego radiowozu. Mężczyzna najwidoczniej nie chciał czekać w drogowym zatorze i postanowił być sprytniejszy od pozostałych kierowców. Przejechał tuż przed radiowozem, ominął stojące pojazdy lewym pasem i w ten sposób znalazł się przed nimi. Jednym tylko manewrem złamał kilka przepisów ruchu drogowego.Policjanci wrocławskiego Wydziału Ruchu Drogowego pełnili służbę w nieoznakowanym radiowozie. Jechali akurat ul. Żmigrodzką w stronę centrum, gdy przed ich maską przemknął pojazd osobowy. Kierujący dynamicznym manewrem ominął stojące w korku pojazdy i znalazł się przed nimi. Złamał kilka przepisów, więc reakcja policjantów mogła być tylko jedna ? włączyli sygnały pojazdu uprzywilejowanego i podjęli interwencję.

Kierującym okazał się być 35-letni mieszkaniec Wrocławia. Wykazywał lekceważący stosunek do obowiązujących przepisów ruchu drogowego. Funkcjonariusze sprawdzili w systemach kierującego, jak i jego pojazd. Mężczyzna był wielokrotnie karany za różne wykroczenia w ruchu drogowym, a jego auto nie posiadało aktualnych badań technicznych.

Wobec postawy 35-latka, który bagatelizował całe zdarzenie, policjanci uznali za zasadne sporządzenie dokumentacji w celu skierowania wniosku o ukaranie do sądu.źródło: KMP we Wrocławiu

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Ostatnio dodane
Obserwuj nas
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności