Dziś jest środa, 29 stycznia. Imieniny Franciszka, Zdzisława, Walerego.
Obserwuj nas na Facebooku!

Krokodyl zaatakował 9-latkę i wciągnął pod wodę. Na pomoc ruszyła jej dwa lata starsza koleżanka!

6.11.2019 o 20:25
0

Do ataku krokodyla na kąpiącą się zbiorniku wodnym dziewczynkę doszło na zachodzie Zimbabwe w południowej Afryce.W mieście Hwange na zachodzie Zimbawbe, tuż przy granicy z Botswaną, doszło do zdarzenia, które mogło być tragiczne w skutkach. Dziewczynki pływały w niestrzeżonym zbiorniku wodnym bez nadzoru i wiedzy rodziców.

Niestety, dzieci nie przewidziały niebezpieczeństw czyhających na nie w tym miejscu. 9-letnią dziewczynkę zaatakował bowiem krokodyl. Jej 11-letnia koleżanka Rebeka rzuciła się szybko na ratunek, usłyszawszy uprzednio krzyki przyjaciółki. Młodsza dziewczynka opierała się krokodylowi, który co rusz wciągał ją pod powierzchnię wody.

11-latka uderzała w rozjuszone zwierze, ale miało to marny skutek. W pewnym momencie dziewczynka wbiła krokodylowi palce w oczy. Gad wystraszył się i uciekł.

9-latka okazała się być niegroźnie ranna. Przetransportowano ją co prawda do szpitala, ale nie będzie to długa rekonwalescencja.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Ostatnio dodane
Obserwuj nas
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności