Dziś jest środa, 22 stycznia. Imieniny Anastazego, Wincentego, Gaudentego.
Obserwuj nas na Facebooku!

Zwyrodnialec napadł na 66-latka. Zabrał mu m.in. plecak z aparatem słuchowym i lekami!

10.11.2019 o 18:13
0

Policjanci ze Złotoryi zatrzymali trzech mężczyzn, z których jeden jest podejrzany o dokonanie rozboju na 66-letnim mieszkańcu Świerzawy. Napastnik wielokrotnie bił mężczyznę pięściami, po czym ukradł mu plecak z zawartością pieniędzy, lekarstw, aparatu słuchowego oraz dokumentów.Do zdarzenia doszło w jednym z lokali na terenie Świerzawy. Jak ustalili policjanci, 32-letni mieszkaniec tego miasta wszedł do pomieszczenia, w którym przebywał pokrzywdzony. Napastnik doprowadzając go do stanu bezbronności poprzez wielokrotne uderzanie pięściami w twarz i ciało, ukradł mu plecak. Znajdowały się w nim pieniądze, dokumenty, lekarstwa i aparat słuchowy.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi natychmiast rozpoczęli działania pod kątem zatrzymania osoby odpowiedzialnej za dokonanie brutalnego czynu. Po zaledwie kilku godzinach został zatrzymany podejrzany 32-latek. Dalsze czynności funkcjonariuszy pozwoliły na zatrzymanie kolejnych dwóch mężczyzn, z którymi napastnik podzielił się skradzionymi pieniędzmi. Policjanci doprowadzili mężczyzn do prokuratury, gdzie 32-latek usłyszał zarzut rozboju, a pozostali dwaj paserstwa. O ich dalszym losie będzie decydował sąd.

rd, źródło: KPP w Złotoryi

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Ostatnio dodane
Obserwuj nas
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności