Dziś jest środa, 22 stycznia. Imieniny Anastazego, Wincentego, Gaudentego.
Obserwuj nas na Facebooku!

Wychudzone psy bez dostępu do wody i jedzenia. Życie zawdzięczają policjantom, którzy je uratowali

14.11.2019 o 19:49
0

W związku ze zgłoszeniem na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa dzielnicowi z Goniądza interweniowali w sprawie zaniedbanych psów. Dzięki szybkiej reakcji mundurowych zaniedbane zwierzęta zostały przewiezione do schroniska.W miniony wtorek, dzielnicowi z Posterunku Policji w Goniądzu, w związku z otrzymanym zgłoszeniem na KMZB, sprawdzili jedną z posesji w gminie. Ze zgłoszenia wynikało, że przebywającym tam zwierzętom dzieje się krzywda. Mundurowi na miejscu znaleźli dwa psy zamknięte w drewnianej szopie. Zwierzęta były wychudzone i zaniedbane. Nie miały one również dostępu do wody i pożywienia. Jak ustalili policjanci, zwierzęta były zamykane w szopie, a także nie otrzymywały regularnie pożywienia.

Na miejsce policyjnej interwencji wezwany został powiatowy lekarz weterynarii, który stwierdził, że psy są w stanie zagrażającym ich życiu i zadecydował o umieszczeniu ich w schronisku. Teraz monieccy policjanci ustalają zakres odpowiedzialności właścicieli czworonogów.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Ostatnio dodane
Obserwuj nas
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności