Dziś jest środa, 22 stycznia. Imieniny Anastazego, Wincentego, Gaudentego.
Obserwuj nas na Facebooku!

Pies wytropił narkotyki ukryte... w głośniku. 21-latkowi grozi do 10 lat więzienia

18.11.2019 o 19:31
0

Ponad kilogram niebezpiecznych substancji psychotropowych o nazwie 3CMC zabezpieczyli policjanci zajmujący się z przestępczością narkotykową z KMP w Lublinie. 21-latek narkotyki ukrył w wewnątrz kolumny głośnikowej. Odnalazł je pies służbowy.Zatrzymanie było efektem pracy operacyjnej policjantów z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie. Funkcjonariusze pracujący nad sprawą ustalili, że w jednym z mieszkań przy ulicy Lubartowskiej mogą znajdować się narkotyki. Funkcjonariusze podczas prowadzonych czynności zdecydowali się użyć psa służbowego.

Podczas przeszukania jednego z mieszkań uwagę czworonoga zwróciła kolumna głośnikowa. Pies jednoznacznie wskazywał, że mogą się tam znajdować narkotyki. Jak się okazało był to strzał w „dziesiątkę”. Po rozmontowaniu głośnika policjanci wewnątrz odnaleźli spakowane woreczki foliowe z zawartością proszku, który okazał się być narkotykiem.

21-letni mieszkaniec Lublina został zatrzymany. Podczas szczegółowego badania okazało się, że zabezpieczony proszek to groźna substancja psychotropowa o nazwie 3CMC. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Grozić mu może kara do 10 lat więzienia.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Ostatnio dodane
Obserwuj nas
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności