Dziś jest środa, 29 stycznia. Imieniny Franciszka, Zdzisława, Walerego.
Obserwuj nas na Facebooku!

Oniemiał, gdy wytrzeźwiał i zobaczył, co ukradł. Policjanci odnaleźli skradzione akcesoria ukryte w lesie

21.11.2019 o 16:58
0

Kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi pewnemu mieszkańcowi Wałbrzycha za włamanie do sklepu i kradzież pieniędzy oraz towaru o łącznej wartości niespełna 2 tysięcy złotych. Mężczyzna nie wiedział, co ma zrobić ze skradzionymi przedmiotami dlatego ukrył je w lesie.Do włamania i kradzieży doszło nocą na terenie jednego z wałbrzyskich targowisk handlowych. Jak wynikało z zawiadomienia w tej sprawie, z kasy skradziono 900 zł a z półek sklepowych zniknęły różne akcesoria erotyczne o wartości ponad 1000 zł.

Wizerunek sprawcy został uchwycony przez sklepowy monitoring. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego wałbrzyskiej komendy po obejrzeniu zarejestrowanego materiału, bazując na zgromadzonych informacjach ustalili, że prawdopodobnym sprawcą kradzieży jest 31-letni wałbrzyszanin. Mężczyzna został zatrzymany. Przyznał się do włamania i kradzieży.

Policjantom tłumaczył, że był pijany i tak naprawdę to nie wie, po co zabrał towar oferowany przez sklep. Wszystkie skradzione rzeczy ukrył w lesie. Utracony towar został odzyskany i przekazany właścicielowi sklepu.

O dalszych losach 31-latka zdecyduje teraz sąd. Za popełniony czyn grozi mu teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Ostatnio dodane
Obserwuj nas
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności