Dziś jest niedziela, 29 marca. Imieniny Wiktoryna, Helmuta, Ostapa.
Obserwuj nas na Facebooku!

92-letnia babcia czekała na upragnioną przesyłkę od wnuczka. Kurier spowodował, że kobieta zamarła. Podjął bardzo niezrozumiałą decyzję

4.01 o 13:27
0

92-letnia kobieta z Wielkiej Brytanii miała dostać od wnuczka przesyłkę z prezentem. Coś jednak poszło nie tak, jak trzeba!Wnuk 92-letniej pani Louise z miejscowości Seaham w Wielkiej Brytanii zamówił dla seniorki butelkę wina. Kurier, który przywiózł pakunek zażądał od kobiety... dowodu tożsamości. Pomimo zapewnień, że seniorka jest i wygląda na osobę pełnoletnią, wydanie wina okazało się niemożliwe.

Kobieta nie miała ważnego paszportu oraz prawa jazdy. Tymczasem na terenie Zjednoczonego Królestwa nie obowiązuje system dowodów osobistych. Wydanie alkoholu okazało się więc niemożliwe. Następnego dnia kurier powrócił do pani Louise, ale i w ten dzień wydanie prezentu było niemożliwe, bowiem kobieta okazała dostawcy jedynie kartę komunikacji miejskiej ze zdjęciem i datą urodzenia.

Ostatecznie seniorka nie otrzymała prezentu od wnuka. Ten zapowiedział, że będzie domagać się od sieci handlowej zwrotu zapłaconej kwoty. Zapewnia przy tym, że osobiście kupi babci wymarzone wino.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Ostatnio dodane
Obserwuj nas
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności