Dziś jest niedziela, 29 marca. Imieniny Wiktoryna, Helmuta, Ostapa.
Obserwuj nas na Facebooku!

Zaczęło się?! W pobliżu ambasady USA spadł pocisk rakietowy!

4.01 o 18:58
0

Czy to pierwsza reakcja Iranu na ostatnie wydarzenie, którym było zabicie przez USA wysokiego dowódcy wojskowego Kasema Sulejmaniego?Świat drży w obawie przed tym jak Iran zareaguje na niedawne zabicie przez wojska Stanów Zjednoczonych wysokiego dowódcy wojskowego Kasema Sulejmaniego.

Niestety, nie mamy dobrych wieści. Dziś w pobliżu ambasady USA w stolicy Iraku Bagdadzie spadł pocisk rakietowy. Nie ma ofiar, ale świadkowie mówią o dwóch wybuchach, które miały miejsce. Ambasada zlokalizowana jest w tzw. zielonej strefie, która jest ściśle chronionym i ogrodzonym obszarem z wieloma instytucjami rządowymi i dyplomatycznymi.

Na ten moment nikt nie przyznał się do zorganizowania ataku, ale z pewnością podgrzewa on - i tak już gorącą - atmosferę w regionie.

AKTUALIZACJA, godz. 19:09

Wiadomo już, że co najmniej kilka osób jest rannych. Nie potwierdzają się natomiast doniesienia o ofiarach śmiertelnych.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Ostatnio dodane
Obserwuj nas
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności