Dziś jest niedziela, 29 marca. Imieniny Wiktoryna, Helmuta, Ostapa.
Obserwuj nas na Facebooku!

Szokująca decyzja prezydenta USA Donalda Trumpa ws. Iranu. Świat nie będzie już po tym, taki jak kiedyś

5.01 o 11:49
0

Szokująca decyzja prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa w sprawie polityki wobec Iranu. Komentatorzy zrównują decyzję Trumpa z działaniami liderów ISIS!

fot. WhiteHouse.gov

Narasta kryzys na Bliskim Wschodzie po zabiciu przez wojska Stanów Zjednoczonych wysokiego dowódcy armii Iranu Kasama Sulejmaniego. Irańczycy wciąż myślą o odwecie, a świat zamiera w niepokoju. Niestety, politycy wciąż podgrzewają atmosferę.

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump grozi teraz Iranowi. Ostrzegł on na Twitterze, że jeżeli "Iran zaatakuje Amerykanów lub amerykańskie aktywa", to spotka się to z odpowiedzią USA w postaci uderzenia w 52 irańskie cele. Niestety, wśród tych celów mają znajdować się miejsca "ważne dla Iranu i dla irańskiej kultury".

Komentatorzy krytykują Trumpa za tę deklarację. Porównują ją do działań liderów ISIS, którzy zajmując kolejne tereny, niszczyli cały dorobek kulturalny na nich pozostawiony, wliczając w to zabytki i pomniki.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Ostatnio dodane
Obserwuj nas
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności