Dziś jest niedziela, 29 marca. Imieniny Wiktoryna, Helmuta, Ostapa.
Obserwuj nas na Facebooku!

Te słowa nie wróżą nic dobrego! Oto, co zażądała od prezydenta Iranu córka zamordowanego generała i co zadeklarował prezydent

5.01 o 12:29
0

Córka zabitego przez USA Kasema Sulejmaniego rozmawiała z prezydentem Iranu. To czego zażądała od głowy państwa szokuje.

Kasem Sulejmani został zabity przez siły USA

Niedawno siły zbrojne Stanów Zjednoczonych zabiły w Iraku wysokiego dowódcę armii Iranu Kasema Sulejmaniego. Od tego czasu na Bliskim Wschodzie wrze. Kamery telewizyjne zarejestrowały rozmowę córki Kasema Sulejmaniego - Zeinab z prezydentem Iranu Hasanem Rouhanim.

- Niech Bóg cię chroni i błogosławi. Niech Bóg da ci cierpliwość. Bóg wynagrodzi cię za twój ból i smutek - mówił prezydent do córki zabitego.

To co nagrały kamery dalej, jest szokujące i zapowiada dalszą eskalację konfliktu. Córka Sulejmaniego zapytała prezydenta o to "kto teraz pomści mojego ojca?". - Nie martw się, tak się stanie. Wszyscy się zemścimy za krew męczennika, możesz być spokojna - odpowiedział jej prezydent, co nie wróży nic dobrego.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Ostatnio dodane
Obserwuj nas
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności