Dziś jest niedziela, 29 marca. Imieniny Wiktoryna, Helmuta, Ostapa.
Obserwuj nas na Facebooku!

Nie uwierzycie, jaki nielegalny biznes prowadzili bracia w wieku 9 i 10 lat we Włoszech. Przed policją bronili się petardami!

5.01 o 12:45
0

Bracia w wieku 9 i 10 lat prowadzili nielegalny interes na Sycylii. Kiedy przyszła policja, zaatakowali ją... fajerwerkami.Jak donosi włoska prasa, dwaj bracia w wieku kolejno 9 i 10 lat prowadzili nielegalny bar z salonem gier na Sycylii. Nie chodzili przy tym do szkoły, a jakby tego było mało sprzedawali także fajerwerki osobom poniżej 18 roku życia, co jest zabronione.

Lokal, który prowadzili bracia znajdował się w budynku, który został postawiony bez pozwolenia (!) na przedmieściach jednej z miejscowości, gdzie występuje spore zagrożenie przestępczością.

Policjanci podczas rewizji lokalu zostali zaatakowani przez jednego z przedsiębiorczych braci fajerwerkami. Niestety próba odstraszenia policji nie powiodła się. Ojciec chłopców ma postawione zarzuty za działalność swoich synów i będzie musiał się z tego tłumaczyć w sądzie.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Ostatnio dodane
Obserwuj nas
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności