Dziś jest niedziela, 29 marca. Imieniny Wiktoryna, Helmuta, Ostapa.
Obserwuj nas na Facebooku!

Makabryczne odkrycie w domu jednorodzinnym. Znaleziono zwłoki trzech osób z ranami od siekiery!

5.01 o 14:09
0

Zwłoki trzech osób znaleziono w jednym z domów jednorodzinnych w zachodnich Niemczech. Policja prowadzi dochodzenie.Wczoraj około godziny 10 rano w jednym z domów w miejscowości Langerwehe w zachodnich Niemczech dokonano szokującego odkrycia. Znaleziono tam bowiem zwłoki trzech osób - dwóch kobiet w wieku 45 i 60 lat, a także 43-letniego mężczyzny. Wszyscy byli mieszkańcami domostwa. Zwłoki zostały znalezione przez czwartą osobę zamieszkującą w nieruchomości, która akurat wracała z pracy w lokalnej piekarni.

- Wszystkie osoby zginęły prawdopodobnie w wyniku gwałtownej przemocy. Nie ma dowodów na to, że w zdarzeniu brała udział czwarta osoba - informuje miejscowa prokuratura. Zdaniem śledczych, w domu mogło dojść do rozszerzonego samobójstwa lub ofiary wzajemnie się zabijały. Rany mogły przy tym zostać zadane siekierą. Trwa policyjne śledztwo w tej sprawie.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Ostatnio dodane
Obserwuj nas
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności