Dziś jest sobota, 30 maja. Imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława.
Obserwuj nas na Facebooku!

29-latek został zatrzymany przez policję. Nie uwierzycie, po co odłączał butlę z gazem w swoim mieszkaniu!

6.01 o 15:16
0

Za narażenia utraty życia lub powstania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu mieszkańców wielorodzinnego budynku odpowie 29-letni mieszkaniec gminy Żmudź.Policjanci z komisariatu w Żmudzi w czasie piątkowej interwencji domowej w jednym z mieszkań w gminie Żmudź zatrzymali 29-letniego mężczyznę.

Jak się okazało kilkukrotnie demontował reduktor od butli z gazem podłączonej do kuchenki gazowej, co powodowało ulatnianie się gazu.

Swoje zachowanie tłumaczył chęcią odurzania się. Mężczyzna usłyszał zarzuty narażenia utraty życia lub powstania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu mieszkańców budynku, w którym zamieszkuje.

Wczoraj został doprowadzony do prokuratury, gdzie orzeczono wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji i zakazu opuszczania kraju. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Ostatnio dodane
Obserwuj nas
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności