Dziś jest sobota, 30 maja. Imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława.
Obserwuj nas na Facebooku!

Policyjny pościg za napastnikami, którzy zaatakowali 58-latka. Powód napaści przeraża!

8.01 o 12:24
0

Policjanci z Ozimka zatrzymali w pościgu dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie 58-letniego mieszkańca gminy. Napastnicy napadli na mężczyznę przed jednym z lokali, bo ten nie chciał odwieźć ich do domu.6 stycznia, tuż po godzinie 20:00, policjanci z Ozimka (woj. opolskie) otrzymali informację o pobiciu, do którego miało dojść przy jednym z lokali na terenie gminy. Funkcjonariusze na miejscu ustalili, że 58-latek miał zostać napadnięty w palarni przez dwóch młodych mężczyzn. Napastnicy zaatakowali, bo pokrzywdzony odmówił im "podwiezienia do Ozimka". Na szczęście, dzięki reakcji świadka, agresorzy zostali spłoszeni i uciekli z baru. Pobity mężczyzna dokładnie zapamiętał ich rysopis i przekazał go policjantom.

Mundurowi zaczęli sprawdzać pobliską okolicę w poszukiwaniu opisanych mężczyzn. Już po kilku minutach zauważyli podejrzewanych, którzy na widok radiowozu zaczęli uciekać do pobliskiego lasu - każdy z nich w innym kierunku. Najpierw w bezpośrednim pościgu policjanci zatrzymali 29-latka, a po chwili w ręce mundurowych wpadł 37-latek.

Mieszkańcy powiatu opolskiego trafili prosto do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszeli zarzuty pobicia. Za takie przestępstwo grozi im do 3 lat więzienia.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Ostatnio dodane
Obserwuj nas
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności