Dziś jest poniedziałek, 23 listopada
Imieniny Adeli, Klemensa, Orestesa

Niewiarygodna akcja służb nad Bałtykiem. Ewakuacja ćwierćtonowego mężczyzny z bloku! [WIDEO]

27.07
0

W Świnoujściu straż pożarna za pomocą dźwigu i specjalnej platformy ewakuowała z bloku potrzebującego pomocy medycznej ćwierćtonowego mężczyznę.

źródło: YouTube / Bartosz Turlejski

Ważący ponad dwieście kilogramów mężczyzna ze Świnoujścia był uwięziony w swoim mieszkaniu od blisko siedmiu lat. Dzisiaj rano pod jego blokiem rozpoczęła się trudna akcja służb, mająca na celu pomoc otyłemu pacjentowi, który miał problemy z oddychaniem i krążeniem.

Strażacy zdemontowali balustradę, usunęli też stolarkę okienną. Skonstruowali specjalną platformę z drzwi i barierek. Przy pomocy dźwigu ściągnięto go z czwartego piętra na ziemię. Niestety, karetka nie zmieściła mężczyzny, dlatego do szpitala zawiózł go pojazd straży pożarnej.rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności