Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Rząd przedłużył bardzo uciążliwy zakaz. Złe informacje dla wielu Polaków. Znamy szczegóły! Do kiedy będzie obowiązywać?

30.07.2020
0

Rząd przedłużył obowiązujący zakaz do 11 sierpnia. Wiemy, czego dotyczy.Od 29 lipca obowiązuje nowe rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie zakazów w ruchu lotniczym. Mamy wiadomości dla tych, którzy planowali tegoroczne wakacje w Turcji, Tunezji lub Tajlandii. To właśnie między innymi te kraje wracają na listę dozwolonych kierunków. Niestety nie będziemy mogli polecieć do Szwecji i Portugalii, Egiptu, Luksemburga i Czarnogóry. Jeśli zdecydujemy się na urlop w tych miejscach musimy wybrać inny środek transportu niż samolot.

Zgodnie z nowym rozporządzeniem samolotem z Polski będziemy mogli polecieć do wszystkich (poza wymienionymi powyżej) państw członkowskich Unii Europejskiej, Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Europejskiego Stowarzyszenie Wolnego Handlu oraz Szwajcarii.

Na liście dozwolonych kierunków pojawiły się także kraje spoza UE: Algieria, Australia, Maroko, Nowa Zelandia, Urugwaj, Rwanda, Tajlandia, Tunezja, Turcja.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności