Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Już niedługo masowe kontrole w domach Polaków. Udział jest obowiązkowy, wiemy co będzie sprawdzanie

30.07.2020
0

Już wkrótce w domach Polaków mają ruszyć kontrole. Co ma być sprawdzane?Z początkiem września w całej Polsce ruszy powszechny spis rolny. Udział w nim jest obowiązkowy. Rachmistrzowie zapytają rolników m.in. o imię i nazwisko, datę urodzenia, płeć, pesel, numer telefonu, współrzędne geograficzne gospodarstwa domowego oraz adres zamieszkania lub pobytu. Oprócz pytań dotyczących danych osobowych rolnicy muszą podać informacje dotyczące m.in. powierzchni gospodarstwa, struktury dochodów, zużycia nawozów, liczby kombajnów, kosiarek oraz posiadanych zwierząt.

Spis rolny potrwa końca listopada. Badanie przeprowadzane jest co 10 lat. W 2010 roku udział w spisie wzięło blisko 2,28 mln gospodarstw domowych.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności