Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Wiadomo z kim spędza urlop Jarosław Kaczyński. Wygadał się jego najbliższy współpracownik, prawda wyszła na jaw

31.07.2020
0

Prawda wyszła na jaw. Wiadomo już, w jakim gronie spędza urlop Jarosław Kaczyński.Joachim Brudziński, jeden z najbliższych współpracowników prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego, opowiedział o tym, jak jego szef spędza urlop.

Brudziński wyjawił, że sam spędza urlop na Pomorzu Zachodnim, gdzie czasem z wizytą pojawia się również lider PiS. - - Czasami zdarza się, że pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego uda nam się zaprosić na dzień czy dwa, jeżeli jest na Pomorzu Zachodnim, czy w innych regionach - opowiadał w "Gościu Wydarzeń" telewizji Polsat J. Brudziński.

- Jarosław Kaczyński od lat spędza urlop ze swoimi przyjaciółmi, z którymi spędzał ten czas wolny jeszcze razem ze świętej pamięci panem prezydentem Lechem Kaczyńskim - dodał Joachim Brudziński.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności