Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Z ostatniej chwili! Premier zapowiedział kolejne transfery pieniędzy dla Polaków, wiadomo do kogo trafi gotówka

13.09.2020
0

Mateusz Morawiecki zapowiada kolejny program socjalny. Wiadomo już, kogo obejmie.W dzisiejszych uroczystościach dożynkowych w Bralinie (woj. wielkopolskie) wzięli udział przedstawiciele rządu, w tym premier Mateusz Morawiecki

Szef rządu zapowiedział, że jeszcze w bieżącym rząd uruchomi program wsparcia dla wsi "dotkniętych niesprawiedliwością polskiej transformacji", a więc miejscowości, w których były PGR-y.

- Wiele samorządów na terenach popegeerowskich nie ma szans na przeprowadzenie podstawowych inwestycji. Premier Morawiecki zapowiedział dziś program wsparcia dla miejscowości popegeerowskich. Szczegółowe informacje w najbliższych dniach - napisał na Twitterze Paweł Szefernaker, wiceszef MSWiA.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności