Dziś jest środa, 23 września
Imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Okropne sceny na weselu! Błyskawiczna reakcja policji i niewiarygodna postawa ojca pana młodego

13.09
0

Do dantejskich scen doszło na weselu w południowo-zachodniej Polsce. Policja zatrzymała agresywnego brata pana młodego oraz dwóch innych mężczyzn, którzy grozili dziennikarzowi.

źródło: MojaOlesnica.pl

Niedawno policja interweniowała przy ulicy Kochanowskiego w Oleśnicy na Dolnym Śląsku, ponieważ służby zostały powiadomione o bijatyce w okolicach dwóch restauracji. Ze zgłoszenia wynikało, że uczestnik lub uczestnicy zajścia mieli dodatkowo demolować okolicę.

Na miejsce szybko przyjechał patrol policji, który zakuł w kajdanki młodego mężczyznę. Okazało się, że w pobliżu odbywało się wesele i był to świadek, jednocześnie będący bratem pana młodego.

W pewnym momencie do dziennikarza portalu MojaOlesnica.pl podszedł - jak się później dowiedzieliśmy - ojciec świeżo upieczonego męża z pobliskiej zabawy. Miał na sobie zakrwawioną koszulę, był wulgarny i agresywny oraz próbował utrudniać mu zbieranie materiałów prasowych. W pewnym momencie chwycił za jego telefon i próbował go wyrwać. Przy okazji szarpał reportera. Początkowo na miejscu było tylko dwóch policjantów, którzy dzięki zdecydowanej reakcji szybko poradzili sobie z weselnikami.

W podobnym tonie, ale już bez fizycznej agresji, zachowywał się jeszcze inny gość wesela. - Schowaj ku*** ten telefon, bo cię połamię - groził. - Ja go przy panu zaraz skasuję - dodał w obecności funkcjonariuszy. Do tego powoływał się na znajomości w komendzie wojewódzkiej policji, co mundurowi mogli odebrać jako próbę wpływania na prowadzone przez nich czynności.

W międzyczasie dojechał drugi radiowóz. Trzech weselników zostało zatrzymanych/ Prawdopodobnie przynajmniej dwóch z nich było pijanych. Wciąż nie wiadomo, przez co doszło do konfliktu gości przyjęcia. W tej sprawie oraz do wątku napaści na dziennikarza, prowadzone są dalsze czynności. Jak się dowiedzieliśmy, póki co zrzuty za groźby wobec przedstawiciela prasy usłyszało dwóch mężczyzn.

rd, źródło: MojaOlesnica.pl

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Zobacz!

1. Wkrótce wróci zdalne nauczanie dla wszystkich uczniów w Polsce? Mamy najnowsze informacje

2. 14-latek w stanie krytycznym ze zmiażdżoną miednicą i raną głowy. Przejechał po nim pociąg, porażające szczegóły!

3. Wiceminister zdrowia o nauce w szkołach. Właśnie spełnia się czarny scenariusz, wiadomo co dalej

4. PILNE! Próba zamachu na prezydenta, wstrząsające szczegóły, mamy najnowsze informacje

5. PiS pójdzie na wojnę z kobietami? Szokująca próba zmiany ważnego prawa

6. Z ostatniej chwili! Właśnie weszła w życie zmiana w uciążliwym zakazie dla wszystkich Polaków, znamy szczegóły

7. Ważne ostrzeżenie Ministerstwa Zdrowia. To może dotyczyć każdego z nas, problem narasta!

8. Bardzo dużo nowych zakażeń, nie żyje kolejnych 18 osób! Dramatyczne dane ministerstwa, mamy pełny raport

9. Minister zdrowia przekazał dziś złe wiadomości. Dotyczą wszystkich Polaków, to było nieuniknione

10. Sensacyjne doniesienia mediów. Zapadła decyzja w sprawie przyszłości Zbigniewa Ziobry, padło nawet nazwisko następcy

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2020
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności