Dziś jest piątek, 7 maja
Imieniny Gustawy, Ludmiły, Sawy

Okropne sceny na weselu! Błyskawiczna reakcja policji i niewiarygodna postawa ojca pana młodego

13.09.2020
0

Do dantejskich scen doszło na weselu w południowo-zachodniej Polsce. Policja zatrzymała agresywnego brata pana młodego oraz dwóch innych mężczyzn, którzy grozili dziennikarzowi.

źródło: MojaOlesnica.pl

Niedawno policja interweniowała przy ulicy Kochanowskiego w Oleśnicy na Dolnym Śląsku, ponieważ służby zostały powiadomione o bijatyce w okolicach dwóch restauracji. Ze zgłoszenia wynikało, że uczestnik lub uczestnicy zajścia mieli dodatkowo demolować okolicę.

Na miejsce szybko przyjechał patrol policji, który zakuł w kajdanki młodego mężczyznę. Okazało się, że w pobliżu odbywało się wesele i był to świadek, jednocześnie będący bratem pana młodego.

W pewnym momencie do dziennikarza portalu MojaOlesnica.pl podszedł - jak się później dowiedzieliśmy - ojciec świeżo upieczonego męża z pobliskiej zabawy. Miał na sobie zakrwawioną koszulę, był wulgarny i agresywny oraz próbował utrudniać mu zbieranie materiałów prasowych. W pewnym momencie chwycił za jego telefon i próbował go wyrwać. Przy okazji szarpał reportera. Początkowo na miejscu było tylko dwóch policjantów, którzy dzięki zdecydowanej reakcji szybko poradzili sobie z weselnikami.

W podobnym tonie, ale już bez fizycznej agresji, zachowywał się jeszcze inny gość wesela. - Schowaj ku*** ten telefon, bo cię połamię - groził. - Ja go przy panu zaraz skasuję - dodał w obecności funkcjonariuszy. Do tego powoływał się na znajomości w komendzie wojewódzkiej policji, co mundurowi mogli odebrać jako próbę wpływania na prowadzone przez nich czynności.

W międzyczasie dojechał drugi radiowóz. Trzech weselników zostało zatrzymanych/ Prawdopodobnie przynajmniej dwóch z nich było pijanych. Wciąż nie wiadomo, przez co doszło do konfliktu gości przyjęcia. W tej sprawie oraz do wątku napaści na dziennikarza, prowadzone są dalsze czynności. Jak się dowiedzieliśmy, póki co zrzuty za groźby wobec przedstawiciela prasy usłyszało dwóch mężczyzn.

rd, źródło: MojaOlesnica.pl

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności